BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame išsakyti nuomonę apie rengiamą plastiko atliekų nebelaikymo atliekomis reglamentą

Data

2022 07 07

Įvertinimas
0
20160225_130840 (1).jpg

Europos Komisijos Jungtinis tyrimų centras pradeda diskusijas dėl perdirbtų plastiko atliekų nebelaikymo atliekomis kriterijų reglamento projekto parengimo. Gamintojai, importuotojai, atliekų tvarkytojai, valstybinės institucijos, nevyriausybinės organizacijos ir visi kiti, kuriems aktualūs šie klausimai, kviečiami užpildyti klausimyną iki liepos 15 d.

 

Klausimynas yra čia, užpildžius jį reikia išsiųsti Europos Komisijos Jungtinių tyrimų centrui adresu [email protected].

 

Klausimyno pirmame lape pateikta pildymo instrukcija. Atkreipiame dėmesį, kad pildyti reikia anglų kalba ir, jei priklausote kokiai nors asociacijai (organizacijai), siunčiamame klausimyne turite pateikti visos asociacijos (organizacijos), o ne individualią ją atstovaujančio nario nuomonę.

 

Pirmojo susitikimo su EK metu pateiktą informaciją apie planuojamas veiklas galite rasti čia.

 

Rengiant perdirbtų plastiko atliekų nebelaikymo atliekomis kriterijų reglamentą, prioritetas teikiamas polietileno tereftalatui (PET), mažo ir didelio tankio polietilenui (LDPE ir HDPE), polistirenui ir putų polistirenui (PS ir EPS), polipropilenui (PP) bei mišriam plastikui (mixed plastics).

 

EK Jungtinis tyrimų centras planuoja šio reglamento techninį vertinimą baigti iki 2024 m.