BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Nemokami nuotoliniai mokymai aktualiausiomis miškotvarkos temomis

Data

2021 05 31

Įvertinimas
3
misk.jpg

Birželio 4 d. prasidės nemokamų nuotolinių mokymų aktualiausiomis miškininkystės temomis ciklas. Į juos kviečiami miškų savininkai, miško darbuotojai ir visi, kuriems rūpi miškų dabartis ir ateitis. Mokymai vyks per „Zoom“ platformą.

Pirmasis ciklo renginys birželio 4 d. bus skirtas šalies miškingumo pokyčiams aptarti. Kitos aktualios temos, kurias numatoma apžvelgti šiais metais:  miškų ir miškų plotų inventorizacija, šalies kadastrai ir registrai, miško priežiūra ir kontrolė, miško atkūrimas ir įveisimas, produktyvus miško auginimas, miško ekosistemų paslaugos ir daugiatikslis miško naudojimas, miškų būklė ir sanitarinė apsauga, miško ištekliai ir jų kaita, klimato kaita ir miškai.

Mokymus organizuoja Valstybinė miškų tarnyba kartu su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija ir VDU Žemės ūkio akademija. Pranešimus skaitys šių įstaigų specialistai, jie pateiks daug naudingos teorinės ir praktinės informacijos. Mokymų dalyviai galės užduoti klausimus, tiesiogiai diskutuoti su lektoriais.

Į mokymus reikėtų registruotis  el. p. s.cernuliene@kmaik.lm.lt arba tel. +370 685 84542 – arba  į visą mokymų ciklą, arba į atskiras  paskaitas.

Detali informacija apie mokymus bus paskelbta internetinėse svetainėse www.amvmt.lt ir www.kmaik.lt