BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Po valstybinius parkus – su Saugomų teritorijų pasu

Data

2021 05 31

Įvertinimas
4
VSTT.jpg

Ketinantieji keliauti po šalies nacionalinius ir regioninius parkus kviečiami įsigyti Saugomų teritorijų pasą ir jį pažymėti kiekviename aplankytame parke. Pasą galima gauti saugomų teritorijų lankytojų centruose arba patiems atsispausdinti. Žymą apie apsilankymą parke į pasą galima įspausti lankytojų centruose arba prie jų įėjimo lauke įrengtose vietose.

Šią vasarą, kaip ir praėjusiais metais, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos skelbia Saugomų teritorijų paso konkursą. Tie, kas nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. apkeliaus visus penkis nacionalinius parkus ir 30 regioninių parkų ir tai patvirtins žymomis pase, bus apdovanoti  prizais – knygomis apie saugomas teritorijas. Kas įsigis dar ir savanorišką lankytojo bilietą kiekviename parke ir taip parems saugomas teritorijas, dovanų gaus kelioninę kuprinę.

Surinkusieji visas 35 žymas Saugomų teritorijų pase kviečiami atvykti į Nacionalinį saugomų teritorijų lankytojų centrą Vilniuje (Antakalnio g. 25), kur jiems bus įteikti prizai.