BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Registracijai į dekarbonizacijos darbo grupes liko tik savaitė

Data

2021 09 13

Įvertinimas
0
dekarb.jpg

Aplinkos ministerija primena, kad iki registracijos į dekarbonizacijos darbo grupes pabaigos liko tik savaitė. Norintieji užsiregistruoti į vieną ar kelias iš penkių darbo grupių turi užpildyti registracijos formą iki rugsėjo 20 d.

Dekarbonizacijos darbo grupės steigiamos pagal sektorius – žemės ūkio ir miškininkystės, energetikos, pramonės, transporto ir žiedinės ekonomikos. Aplinkos ir Energetikos ministerijos buria šių sektorių socialinius partnerius, asociacijas, nevyriausybines organizacijas, kitus suinteresuotus visuomenės atstovus ir kviečia aktyviai įsitraukti į darbo grupių veiklą.

Šioms darbo grupėms teks svarbus vaidmuo ieškant bendro sutarimo, kaip Lietuvai tapti klimatui neutralia iki 2050 m., ir siekiant atviro, efektyvaus dialogo atnaujinant Nacionalinį energetikos ir klimato srities veiksmų planą. Jų nariai dalyvaus diskusijose, tarsis, kaip Lietuvai eiti klimato neutralumo link, teiks siūlymus dėl papildomų priemonių siekiant klimato kaitos švelninimo tikslų iki 2030 m.