Rengiamas nuotolinis seminaras nuotekų transportavimo paslaugas teikiantiems asmenims
Aplinkos ministerija kovo 19 d. 13 val. organizuoja nuotolinį seminarą individualiųjų nuotekų tvarkymo įrenginių nuotekų vežėjams ir kviečia jame dalyvauti. Seminaro metu bus pristatyta šiemet pradėjusi veikti Nuotekų tvarkymo informacinė sistema (NTIS) ir pademonstruota, kaip joje registruotis. Taip pat bus kalbama apie teisinio reglamentavimo naujoves ir tendencijas, dalyviai galės užduoti klausimus. Vežėjai galės aptarti praktinius sistemos naudojimo aspektus bei NTIS tobulinimo galimybes.
Nuo š. m. pradžios veikiančioje Nuotekų tvarkymo informacinėje sistemoje nuotekų vežėjai privalo teikti informaciją apie išvežamų nuotekų vietą, kiekį ir laiką. Šios sistemos tikslas – turėti apskaitytą nuotekų sistemų registrą, kad būtų galima operatyviai reaguoti ir užtikrinti, jog į aplinką nepatektų nevalytos ar nepakankamai išvalytos nuotekos.
Norintiems dalyvauti seminare registracijos nėra.
Seminaras vyks Teams pokalbių platformoje.
Atnaujinimo data: 2024-03-13
Taip pat skaitykite:
Paskelbti 53 nauji valstybės saugomi gamtos paveldo objektai
Prieš pasiimdami kačiuką ar šuniuką įsitikinkite: jis turi būti paženklintas ir registruotas
Pristatytas Nacionalinio miškų sektoriaus strateginio dokumento projektas ir tolesnė jo rengimo eiga
Kokia šiemet bus vasara? „APLINK'a“ tinklalaidėje apie orų prognozes ir klimato kaitą
