2023-02-24

Aplinkos ministras susitinka su Policijos generaliniu komisaru: po susitikimo kviečiame į trumpąją spaudos konferenciją

Primename, kad penktadienį 10 val. aplinkos ministras Simonas Gentvilas su Policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla aptars, kaip stiprinti bendradarbiavimą tiriant nelegalaus atliekų išvežimo ir tvarkymo atvejus, baudžiant pažeidėjus ir užkertant kelią tokiems nusikaltimams.

Bus kalbama, kaip  Lietuvos policija gali prisidėti prie Aplinkos apsaugos departamento kompetencijų stiprinimo kovojant su darančia žalą aplinkai nusikalstama veikla užsiimančiais asmenimis.

Susitikime dalyvaus Aplinkos apsaugos departamento direktoriaus pavaduotoja Kristina Malaiškaitė, kuri pristatys sutartą priemonių planą atliekų vežimo kontrolei stiprinti. Planas buvo parengtas po naujienų portalo „15min“ paskelbto tyrimo dėl nelegalaus atliekų verslo.

Po susitikimo, 11 val. Aplinkos ministerijoje, A.Jakšto g. 4, Vilniuje rengiama trumpa spaudos konferencija, kviečiame žiniasklaidos atstovus aktyviai dalyvauti.

Spaudos konferenciją taip pat bus galima stebėti Aplinkos ministerijos socialiniuose tinkluose: Facebook ir YouTubeKilus klausimų galite kreiptis į aplinkos ministro patarėją komunikacijai Aistę Žilinskienę, tel. 8 614 53671.