BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Įteikti Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai: išrinktos ir aplinkai draugiškiausios įmonės

Data

2022 01 27

Įvertinimas
2
Nuotraukos-109.jpg
Dovydo Lopetaičio nuotr.

Ketvirtadienį aplinkos viceministras Darius Kvedaravičius pasveikino aplinkai draugiškiausias įmones. Įmonės AB Telia Lietuva ir UAB „Vėjo projektai“ buvo išrinktos kaip labiausiai aplinką 2021 m. tausojusios verslo organizacijos. 

Vidutinių įmonių kategorijoje UAB „Vėjo projektai“ apdovanojimą pelnė už aplinką tausojančią gamybą ir visuomenės švietimo iniciatyvas. Didelių įmonių kategorijoje apdovanota AB Telia Lietuva už tvarius veiklos sprendimus ir atsakingą tiekimo grandinės formavimą.

Įmonių socialinės atsakomybės „Oskarais“ vadinamais apdovanojimais įvertintos verslo įmonės už 2021 metų veiklas. Kasmet rengiamo Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurso tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į socialiai atsakingo verslo svarbą ir naudą visuomenėje. 

Pagrindinį apdovanojimą „Metų socialiai atsakinga įmonė 2021“ laimėjo UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, padariusi didelę pažangą visose socialinės atsakomybės srityse. Bendrovė įvertinta už socialiai atsakingą veiklą, kuriant darbuotojų gerovę, rūpinantis aplinka ir bendradarbiaujant su bendruomenėmis. Kitos įmonės pelnė apdovanojimus nominacijose „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“ ir „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“. Iš viso įteikta 17 apdovanojimų mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms. 

Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2021“ konkursui 53 Lietuvos įmonės pateikė 79 paraiškas, iš kurių komisija rinko nominacijos laimėtojus mažų, vidutinių ir didelių įmonių kategorijose. Naujienų portalo „Delfi“ skaitytojai balsuodami rinko „Metų bendruomeniškiausias įmones“. 

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – nuo 2008 metų vykdoma valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti veikloje socialinės atsakomybės principus.

Nuo 2013 metų šiuos apdovanojimus organizuoja Aplinkos ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su socialiniais partneriais.