BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Jau galima susipažinti su Lietuvos perėjimo prie žiedinės ekonomikos gairių SPAV ataskaita

Data

2023 02 24

Įvertinimas
1
4961_c691254666dec5633f1bb6072e062bdf (1).jpg

 

Aplinkos ministerija parengė Lietuvos perėjimo prie žiedinės ekonomikos iki 2035 m. gairių strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) ataskaitą ir kviečia visuomenę su ja susipažinti. Taip pat laukiame pastabų ir pasiūlymų gairių projektui. Juos galima teikti iki kovo 27 d. Kovo 27 d. vyks viešas minėtų dokumentų pristatymas.

Gairių tikslas – įtvirtinti kryptingą žiedinės ekonomikos politikos įgyvendinimo pagrindą, suformuojant sąlygas efektyvesniam ir tvaresniam išteklių naudojimui, apimančiam visą produktų ir medžiagų gyvavimo ciklą, užtikrinant suinteresuotų šalių bendradarbiavimą.

Gairių projektą ir SPAV ataskaitą rasite čia.

Pasiūlymus galima teikti raštu Aplinkos ministerijai, A. Jakšto g. 4, LT-01105, Vilnius arba elektroniniu paštu [email protected], [email protected] iki viešo susirinkimo bei jo metu.

Teikiant pasiūlymus prašome nurodyti vardą, pavardę ir adresą, teikimo datą, pasiūlymo esmę. Raštu pateiktas pasiūlymas turi būti pasirašytas.

Viešas visuomenės susirinkimas, kuriame bus supažindinama su plano projektu ir SPAV ataskaita vyks kovo 27 d. 13 val. Aplinkos ministerijos patalpose Jakšto g. 4, Vilnius, 508 salėje. Vyks ir tiesioginė vaizdo transliacija. Vaizdo transliacijos nuoroda yra čia.