BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Nacionalinių architektūros apdovanojimų pristatymas

Data

2022 06 28

Įvertinimas
0
AM puslapio nuotraukos (52).png

Teatro bendruomenę suburia „Auksiniai scenos kryžiai“, kino – „Sidabrinės gervės“. Pagaliau atėjo metas susiburti ir architektų bendruomenei prestižiniuose architektūros apdovanojimuose.

Liepos 1-ąją – Tarptautinę architektų dieną – ypatinga proga pranešti apie Aplinkos ministerijos inicijuojamus Nacionalinius architektūros apdovanojimus (NAA).

Liepos 1 d. (penktadienį) 10 val. prie Kauno centrinio pašto (Laisvės al. 102, Kaunas) kviečiame pirmiesiems sužinoti naujausią informaciją apie Nacionalinius architektūros apdovanojimus –  kada jie įvyks, kokia jų misija, vizija, prizas, kokie objektai galės pretenduoti į apdovanojimus, visas nominacijas ir paraiškų teikimo datas.

Spaudos konferencijoje dalyvaus: aplinkos ministras Simonas Gentvilas, kultūros ministras Simonas Kairys, aplinkos viceministrė Daiva Veličkaitė - Matusevičė, Lietuvos architektų rūmų pirmininkas Lukas Rekevičius, architektas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Gintaras Balčytis.

Spaudos konferenciją moderuos Ignas Krupavičius.

Apie dalyvavimą prašome pranešti iki birželio 30 d. 17 val.: milda.bitinaite@autoriai.lt.

Kolegos, kurie dirbate Vilniuje ir norėtumėte, bet neturite galimybės, nuvykti į konferenciją, mielai nuvešime į renginį ir parvešime atgal. Informuokite iš anksto tuo pačiu el. pašto adresu.

Planuojama spaudos konferencijos trukmė – iki 1 val.

Daugiau informacijos: Milda Bitinaitė, [email protected], tel. 8 687 94230.