BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Penktadieninis susitikimas su socialiniais partneriais: bus diskutuojama, kaip prisitaikyti prie klimato kaitos

Data

2021 03 25

Įvertinimas
0
judantis-vilnius-59e90f3cdf229.jpg

Kitą penktadienį (balandžio 2 d.) 10 val. kviečiame dalyvauti socialinių partnerių susitikime. Jame bus svarstoma, ko trūksta Lietuvai ir Baltijos jūros regionui didinant prisitaikymą prie klimato kaitos padarinių.

Svarbus diskusijos akcentas – CASCADE projekto pristatymas. Baltijos Jūros Valstybių Taryba pristatys projektą, skirtą stiprinti gebėjimus suprasti, įvertinti ir mažinti riziką, susijusią su esamais ir būsimais klimato kaitos padariniais vietos lygmeniu. Bus svarstoma, ką daryti įgyvendinant Sendajaus nelaimių rizikos mažinimo programą, ir kaip didinti atsparumą klimato kaitos padariniams savivaldybėse.

Renginio metu bus pristatyta ir šiuo metu rengiamo dokumento „Nacionalinės klimato kaitos valdymo darbotvarkės“ prisitaikymo prie klimato kaitos dalis. Joje nustatyti tikslai ir uždaviniai susiję su siekiu sumažinti esamą ir numatyti galimą gamtinių ekosistemų ir šalies ūkio sektorių pažeidžiamumą. Taip pat sustiprinti gebėjimą prisitaikyti, ekonomiškai efektyviai sumažinti riziką ir žalą, išlaikyti ir padidinti atsparumą klimato kaitos pokyčiams.

Virtualus renginys prasidės 10 val., „Microsoft Teams“ platformoje. Norintys dalyvauti, kviečiami pildyti registracijos anketą iki balandžio 1 d.. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta visiems užsiregistravusiems likus 1 dienai iki renginio. Renginys vyks anglų kalba. Su darbotvarke galima susipažinti čia