BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prasidėjo XVI Lietuvos urbanistinis forumas

Data

2022 12 02

Įvertinimas
0
20190530_143003 (2).jpg

Penktadienį vyksta Aplinkos ministerijos kartu su asociacija Lietuvos urbanistinių inovacijų tinklas“ rengiamas XVI Lietuvos urbanistinis forumas, kuris kviečia pažvelgti į Lietuvos miestų ir miestelių problemas ir jų ateitį.

XVI Lietuvos urbanistikos forumas vyksta nuo 9 iki 17 val., Vilniaus Universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilnius. Negalintys dalyvauti gyvai turi galimybę stebėti renginio transliaciją nuotoliniu būdu LRT portale ir Lietuvos urbanistinio forumo Facebook paskyroje.

Šiemetinio forumo tema „Architektūros ir urbanistikos kokybė bei jos pritaikymas besikeičiančiame geopolitiniame, ekonominiame ir klimato kontekste“ atspindi šių dienų aktualijas. Apie temą plačiau galite sužinoti čia, taip pat susipažinti su programa.

Lietuvos miestai ir miesteliai nuolat susiduria su iššūkiais, kylančiais dėl globalaus socio-ekonominio konteksto, lokalių geopolitinių įvykių bei besikeičiančio klimato. Forumo dalyviai diskutuoja, kaip šių iššūkių kontekste kurti tvarius, saugius bei patogius gyventi, dirbti ir ilsėtis miestus. Vyksta paskaitos, užsienio pašnekovai dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis. Daugiau informacijos apie pranešėjus ieškokite čia

Nuo 2007-ųjų Aplinkos ministerijos kartu su socialiniais partneriais kasmet organizuojamas Lietuvos urbanistinis forumas turi ilgametes bendradarbiavimo ir atvirumo tradicijas. Vienas iš pagrindinių jo siekių – integralus bendradarbiavimas, pripažįstant, kad urbanistinio planavimo problemos ir aktualijos negali būti sprendžiamos tik profesionalų. Todėl forumas visada atviras naujoms idėjoms ir diskusijoms.