BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vienas medžioklės sezonas pasibaigė, o kitas prasidėjo

Data

2022 04 01

Įvertinimas
3
high-standing-g55d38ef10_1920.jpg

Nors kiekvienai medžiojamųjų gyvūnų rūšiai nustatytas atskiras medžiojimo terminas, Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklėse nustatyta, kad medžioklės sezonas tęsiasi nuo vienų metų balandžio 1 d. iki kitų metų kovo 31 d. (įskaitytinai).

Aplinkos ministerija primena, kad Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklės numato pareigą medžiotojams iki kiekvienų metų balandžio 15 d. Aplinkos apsaugos departamentui pateikti nustatytos formos ataskaitą apie medžiojamųjų gyvūnų išteklių panaudojimą per praėjusį medžioklės sezoną. Ataskaitos formą rasite Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių 11 priede.

Kad naujai prasidėjęs medžioklės sezonas būtų sėkmingas, visada pravartu pasivartyti medžioklę reglamentuojančius teisės aktus. Taip pat galite pasitikrinti, kokius gyvūnus galima medžioti visus metus, pavyzdžiui, šernus, o kada ir kuriems yra taikomi draudimai, nustatomi limitai, kada galima medžioti su varovais. Informaciją rasite čia